Италия измъкна точка от Испания, Албания начело в групата

0
Италия измъкна точка от Испания

Италия измъкна точка от Испания в двубоя от квалификационна група G за Мондиал 2018.

Пред повече от 40 000 зрители в Торино двата отбора завършиха наравно – 1:1. „Ла Фурия“ поведе с гол на Витоло в 55-ата минута, а „Скуадра Адзура“ съумя да изравни 8 минути преди края, когато Даниеле Де Роси вкара от дузпа.

В другите мачове от групата Албания надигра Лихтенщайн с 2:0 като гост, а Израел се наложи над Македония с 2:1 в Скопие.

Албания е начело в класирането с пълен актив от 6 точки, Италия и Испания имат по 4. В група I Исландия победи Финландия с 3:2, Хърватия разгроми Косово с 6:0, а Турция и Украйна направиха 2:2.

Двубоят от група D между Австрия и Уелс също не излъчи победител – 2:2, Ирландия надви Грузия минимално с 1:0, а Молдова падна у дома от Сърбия с 0:3.