Проливен дъжд прекрати контролата на „Дунав“ с „Химки“

0
Португалец и юноша на „Дунав“ подписаха

Проливен дъжд прекрати последната контрола на „Дунав“ по време на лагера в Анталия.

Двата отбора играха само 45 минути, които завършиха при резултат 0:0. След почивката играчите на руския тим отказаха да излязат на терена, който направо бе прогизнал от излелия се проливен дъжд и бе почти негоден за игра.

Иначе срещата започна с натиск на „Дунав“, който задържаше по-дълго време топката, но не успя да създаде опасно положение за гол. След 15-тата минута руснаците поеха инициативата и създадоха няколко положения пред вратата на Станислав Антонов, като единствено отличните намеси на стража на „Драконите“ лиши съперника от гол.

Първото по-добро положение пред вратата на „Химки“ дойде в 25-тата минута, когато пас на Инкоом зад гърба на съперника към Иса беше пресечен в последния момент от вратаря на руския отбор. В 35-тата минута русенци имаха претенза за дузпа, но съдията прецени, че нарушение в наказателното поле няма.

До края на полувремето нямаше повече опасности пред двете врати и така крайният резултат остана 0:0.