Редят изложба с наградените творби от конкурса „Светът е цветен за всички детски очи“

0

Приключи Вторият национален конкурс за детска рисунка и илюстрация „Светът е цветен за всички детски очи“ Русе 2021, посветен на 1 юни – Международен ден на детето.

От всички наградени детски творби от конкурса, както и от отминалия през месец март Първи национален конкурс по изобразително и приложно изкуство ”Магията на изкуството” – Русе 2021, ще бъде представена за първи път изложба в Художествена галерия – Русе. Тя ще бъде открита на 27 май в 17:30 ч. и може да бъде разгледана до 9 юни.

НАГРАДИ

РАЗДЕЛ  „ РИСУНКА“

 

І –ва възр. гр.  –  до 6 години

І-ва награда

  1. Дария – Ника Николова, Школа „Арт  Попово“ –  гр. Попово
  2. Михаела Каламова, ДГ №25 „Ален мак“ – гр. Стара Загора
  3. Михаела Михова, Школа „Арт  Попово“ –  гр. Попово

 

ІІ-ра награда

 

  1. Вяра Христакиева, ДГ №25 „Ален мак“ – гр. Стара Загора
  2. Велислав Иванов, ДГ „Детелина“ – гр. Мездра
  3. Ромина Танева, ДГ „Звездица“ – гр. Бургас

 

ІІІ-та награда

 

  1. Никол Кордева, ДГ „Славейче“ – с. Лесново, Община Елин Пелин
  2. Никол Филипова, ДГ № 17 „Славейче“ – гр. Казанлък
  3. Деа Юрукова, ДГ № 29 „Слънце“ – гр. София

 

Поощрителна награда

 

  1. Иванина Еленкова, Арт ателие „Дон Кези“ – гр. Дупница
  2. Марго Методиева, ДГ № 17 „Славейче“ – гр. Казанлък
  3. Сияна Радева, ДГ „Слънце“ – гр. Чирпан

 

ІІ –ра  възр. гр. – от 7 до 10 години

І-ва награда

  1. Фани Радева, СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – гр. Карнобат
  2. Михаела Атанасова, Школа „Арт  Попово“ –  гр. Попово
  3. Енис Джанел Али, ОДК – гр. Кърджали

 

ІІ-ра награда

 

  1. Мирай Мюрсел Халил, ОДК – гр. Кърджали
  2. Дария Иванчева, ДГ „Европейчета“ – гр. Враца
  3. Габриела Георгиева, ЦПЛР за изкуство, култура и образование, гр. София

 

ІІІ-та награда

 

  1. Михаела Георгиева, ЦПЛР за изкуство, култура и образование, гр. София
  2. Владислав Траянов, ОУ „Любен Каравелов“ – гр. Видин
  3. Виктор Насков, ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Дулово

 

Поощрителна награда

 

  1. Виктория Асенова, Арт ателие „Дон Кези“ – гр. Дупница

 

Колективна награда

 

  1. СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – гр. Карнобат
  2. Пламена Стоева и Йоана Иванова, ІV-то ОУ „Св. Никола“ – гр. Стара Загора

 

 

ІІІ –та възр. гр. – от 11 до 14 години

І-ва награда

  1. Ивона-Сияна Пламенова, Школа „Арт  Попово“ –  гр. Попово
  2. Селин Ибрямова, Школа „Арт  Попово“ –  гр. Попово
  3. Симона Станиславова, ЦПЛР за изкуство, култура и образование – гр. София

 

 

ІІ-ра награда

 

  1. Виктория Георгиева, СУЕЕ „Св. Константин-Кирил Философ“ – гр. Русе
  2. Маргарита Славова, ІV-то ОУ „Св. Никола“ – гр. Стара Загора
  3. Кристина Крумова, ЦПЛР за изкуство, култура и образование – гр. София

 

ІІІ-та награда

 

  1. Виктория Неделчева, ОУ „И. С. Тургенев“ – гр. Разград
  2. Александра Аризанова, ОУ „П. Р. Славейков“ – гр. Пещера

 

Поощрителна награда

 

  1. Мартин Радев, ОУ „Антон Страшимиров“ – гр. Бургас
  2. Иван Геренски, 31-во СУЧЕМ „Иван Вазов“ – гр. София
  3. Александър Тодоров, ІV-то ОУ „Св. Никола“ – гр. Стара Загора

 

 

Колективна награда

 

  1. Арт ателие „Дон Кези“ – гр. Дупница

 

ІV –та възр. гр. – от 15 до 18 години

І-ва награда

 

  1. Йоана Любомирова, Школа „Арт  Попово“ –  гр. Попово
  2. Иван Минчев, НПГ по полиграфия и фотография – гр. София
  3. Теодора Небойша, НГПИ „Свети Лука“ – гр. София

 

ІІ-ра награда

 

  1. Силвия Богоева, 88 СУ „Димитър Попниколов“ – гр. София
  2. Любомира Здравкова, СУЕЕ „Константин – Кирил Философ“ – гр. Русе
  3. Станислава Василева, ЦПЛР за изкуство, култура и образование – гр. София

 

ІІІ-та награда

 

  1. Камелия Георгиева, НПГ по полиграфия и фотография – гр. София
  2. Надежда Петкова, НПГ по полиграфия и фотография – гр. София
  3. Рая Белчева, ІХ ФЕГ „Алфонс Дьо Ламартин“ – гр. София

 

Поощрителна награда

 

  1. Нанси Николова, Арт ателие „Дон Кези“ – гр. Дупница
  2. Калина Борисова, НПГ по полиграфия и фотография – гр. София

 

 

Колективна награда

 

  1. НПГ по полиграфия и фотография – гр. София

 

РАЗДЕЛ  „ ИЛЮСТРАЦИЯ“

І –ва възр.гр.  –  до 6 години

І-ва награда

 

  1. Мария Йорданова, ДГ № 29 „Слънце“ – гр. София
  2. Даная Монова, ДГ „Единство, творчество, красота“ – гр. Враца

 

ІІ-ра награда

 

  1. Карина Стефанова, ДГ „Славейче“ – с. Лесново, Община Елин Пелин
  2. Дария Петкова, ДГ „Единство, творчество, красота“ – гр. Враца

 

ІІІ-та награда

  1. Елия Николова, ДГ № 29 „Слънце“ – гр. София

Колективна награда

 

  1. ДГ 1 „Веселушко“ – гр. Търговище
  2. ДГ „Мир“ –  гр. Мездра

 

ІІ –ра  възр. гр. – от 7 до 10 години

І-ва награда

 

  1. Габриела Петрова, ОбДЦКИ – гр. Русе
  2. Габриела Иванова, НЧ“Ангел Кънчев – 1901“ – гр. Русе
  3. Теа Гоцева, ЦПЛР за изкуство, култура и образование – гр. София

 

ІІ-ра награда

 

  1. Анастасия Христова, НЧ“Ангел Кънчев – 1901“ – гр. Русе
  2. Софи Коцева , ЧСУИЧЕ „Артис“ – гр. София
  3. Елизабет Димитрова, ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – гр. Кюстендил

 

ІІІ-та награда

 

  1. Мария Йоргова, ОУ „Братя Миладинови“ – гр. Бургас
  2. Йоана Стоянова, ДГ №25 „Ален мак“ – гр. Стара Загора
  3. Зорница Арнаудова, НЧ „Виделина“ – гр. Пазарджик

 

Поощрителна награда

 

  1. Анна Банева, ОбДЦКИ – гр. Русе

 

Колективна награда

 

  1. ІІІ– ти А клас в СУ „Христо Ботев“ – гр. Тутракан
  2. Фелис Ангеловo и Явор Атанасов, ІІІ– ти А клас в СУ „Христо Ботев“ – гр. Тутракан
  3. ЧСУ по изкуства и чужди езици „Артис“ – гр. София
  4. Рая Чулдрес, София Варчева и Деница Савовска, ЧСУ по изкуства и чужди езици „Артис“ – гр. София
  5. Калоян Тончев, Иван-Александър Бъчваров, Християн Иванов и Златин Златков, ЧСУ по изкуства и чужди езици „Артис“ – гр. София

 

ІІІ –та възр. гр. – от 11 до 14 години

І-ва награда

 

  1. Виктор Петров, ОбДЦКИ – гр. Русе
  2. Дария Генчева, ОУ „Христо Ботев“ – гр. Добрич
  3. Габриел Зашев, Арт ателие „Дон Кези“ – гр. Дупница
  4. Ема Томова, Арт ателие „Дон Кези“ – гр. Дупница

 

ІІ-ра награда

 

  1. Радостин Димитров, ОУ „Йордан Йовков“ – гр. Каварна
  2. Велизара Георгиева, ОУ „Христо Ботев“ – гр. Добрич
  3. Никола Димитров, Център за личностна подкрепа, ОДК – гр. Балчик

 

ІІІ-та награда

 

  1. Стефания Георгиева, ЦПЛР за изкуство, култура и образование – гр. София
  2. Свилен Илков, НУИ  „Проф. Веселин Стоянов“ – гр. Русе
  3. Габриела Колева, ОУ „Христо Ботев“ – гр. Добрич

 

Колективна награда

 

  1. ОУ „Йордан Йовков“ – гр. Каварна
  2. ОУ „Христо Ботев“ – гр. Добрич

 

ІV –та възр. гр. – от 15 до 18 години

І-ва награда

 

  1. Виктория Гюрова, 105 СУ „Атанас Далчев“ – гр. София
  2. Валентина Николова, НПГ по полиграфия и фотография – гр. София

 

 

ІІ-ра награда

 

  1. Станислав Душков, Школа „Арт  Попово“ –  гр. Попово
  2. Ана Лафчиева, СУ „Васил Левски“ – с. Гълъбово
  3. Александър Митов, БПГ „Ичко Бойчев“ – гр. Благоевград

 

 

ІІІ-та награда

 

  1. Виктория Тилева, СУ „Васил Левски“ – с. Гълъбово
  2. Ивелина Бориславова, СУ „Отец Паисий“ – гр. Самоков

 

 

агенция за подбор на персонал
Работа в А.Л. Филтър
зарядни станции за електромобили