Русенските полицаи втори на първенство на МВР по ориентиране и крос

0
русенските полицаи

1010о първенство на МВР те завоюваха три купи, четири медала и четири дипломи. В турнира, провел се в комплекс „Островче“ – Разград, участваха служители от всички подразделения в цялата страна, пенсионирани и бивши служители. Отборът на ОДМВР-Русе при КСТ „Спартак“ – Русе се представи с 12 състезателя, под вещото ръководство на д-р Венцислав Цветков.

В дисциплината щафетно бягане – щафета в състав: Лидия Иванова, Йордан Генджов и Николай  Халачев се класира на второ място. В комплексното класиране в лекоатлетическия крос, отборът на Русе зае трето място.

В индивидуалната надпревара при дамите Мария Събева спечели 1 златен и 2 сребърни медала / 1-во място в класическа дистанция, 2 – ро място крос и 2-ро място приложно ориентиране със стрелба/

Росица Александрова извоюва 1 бронзов медал / 3 – то място крос/ и 2 дипломи  за трети места в класическа дистанция и приложно ориентиране, добре се представи и

Наталия Кабакчиева в трите индивидуални дисциплини.

При мъжете Валери Петков спечели  2 дипломи за трети места в класическа дистанция и приложно ориентиране.

За достойното  представяне на отбора на КСТ „Спартак“ при ОДВР-Русе допринесоха и останалите членове на отбора: Бисер Цирков, Анатоли Николов, Митко Кушев и Кирил Събев.