Специалист на двойки изхвърли Гришо в Делрей Бийч

0

В битката за място на финала Гришо загуби с 4:6, 3:6 от американеца Раджйив Рам, известен повече с представянето си в двойковите турнири, където е достигал до Топ30. В класацията на най-добрите тенисисти Рам заема 8-ата позиция.

Българинът демонстрира много слаба игра, куп непредизвикани грешки и очевидна липса на идея как да преодолее съперника. Рам очевидно е неудобен съперник за Гришо, след като записа четвърта победа от четири мача между двамата. Българинът бе колеблив най-вече от бекхенд, а в същото време не опита да промени играта си, за да затрудни съперника. Григор печелеше геймовете си много по-трудно докато Рам играеше почти без грешки и комфортно печелеше своите сервис геймове. Така, с оглед на показаното на корта, закономерно напусна надпреварата

Сега на Димитров предстои участие на силния турнир в Акапулко, където през 2014-а спечели титлата.