ЦСКА с първа точка в Лигата на конференциите (видео)

0

ЦСКА – София записа първа точка при участието си в груповата фаза на Лигата на конференциите, завършвайки наравно 0:0 с норвежкия Бодьо/Глимт от група „С“.
Срещата премина при поделено надмощие – през първата част червените бяха по-добрият тим, но след почивката отстъпиха инициативата на норвежците. Попадение на гостите в последните секунди на даденото от рефера 3-минутно продължение на мача беше отменено, тъй като видя нещо нередно при единоборството с Турицов.
Така „армейците“ записаха първа точка в групите на турнира, след като в първия кръг загубиха с 1:5 от Рома. Бодьо/Глимт пък вече е с четири точки.
В другата мач от групата Рома записа класическа победа с 3:0 над Зоря и е с пълен актив от шест точки, докато украинците с две загуби са на опашката в групата.