ЦСКА – София помете „Осиек“, “Локо“ (Пд) изпусна „Копенхаген“(видео)

0

ЦСКА – София победи „Осиек“ с 4:2 в първия мач от третия предварителен кръг на Лигата на конференциите.

Брадли Мазику откри за „армейците“ в 30-ата минута, а в 39-ата Греъм Кери удвои. Скорич върна едно попадение в 40-ата минута, но само 120 секунди по-късно Кайседо вкара трети гол за червените. В 74-ата минута наказателната акция на ЦСКА – София продължи с още едно попадение, дело на Георги Йомов.

Отпускането в червените редици към края на двубоя доведе до втори гол в тяхната врата, който падна след грешка на Бусато. Стражът излезе неразчитено при центриране отдалеч и Тунжагич вкара в празната врата за крайното 4:2.

„Локомотив“ (Пловдив) и датския „Копенхаген“ завършиха при резултат 1:1 първия двубой от третия квалификационен кръг на Лига на конференциите.

Димитър Илиев от дузпа в 60-ата минута даде аванс на пловдивчани, но в 74-ата минута Пеп Биел изравни с отлично изпълнение на пряк свободен удар. Срещата бе изпълнена с много голови положения и емоции. Гостите пропуснаха дузпа, докато Бирсент Карагерен не успя да се разпише на празна врата. Айвън Ангелов от „смърфовете“ пък бе изгонен с директен червен картон в края на мача.