В мъжка битка „Дунав“ отстъпи пред дубъла на ЦСКА 1948

0

В мъжка битка футболистите на „Дунав“ отстъпиха с 0:2 при гостуването си на стадиона в Царско село на дубъла на ЦСКА 1948 в мач от 32-я кръг от първенството на Втора лига.

Резултата за лидера в надпреварата откри Ангел Грънчов  в 49-ата минута на двубоя, в последната минута на редовното време Георги Мариянов удвои.

След този мач, с актив от 46 точки, русенци заемат седмо място в таблицата за класиране – с една по-малко от „Марица“ (Пд) и с 3 повече от осмия – „Монтана“.

Два кръга преди края на първенството дублиращият тим на ЦСКА 1948 пък стана стана шампион във Втора лига.

Във вторник, 30 май, от 18 ч. на Градския стадион русенският тим ще изиграе последния си домакински мач. Негов съперник ще бъде „Струмска слава 1927“.