Влади Стоянов и Марселиньо прекършха Португалия

2

Героят на мача за „лъвовете“ беше вратарят Владислав Стоянов, който спаси 5 положения още до 10-та минута на двубоя, а до края на мача се отличи с още куп добри намеси, включително и спасена дузпа, изпълнена от Кристиано Роналдо.

bulgaria-portugalia-stoyanov32Възпитаниците на Ивайло Петев играха прибрани в своята половина през всички 90 минути, но успяха да направят няколко опасни контраатаки и реализираха една от тях. В 19-та минута дебютантът в националния отбор Марселиньо получи една топка в наказателното поле, излъга с малко късмет двама бранители на домакините и от трудна позиция прати топката във вратата за 1:0.

До края на мача над всички на терена бе Владо Стоянов, а в крайна сметка България записа успех над един от финалистите на Евро 2016.