Съдийско рамо лиши „орлите“ от равенство с кралския тим

0

ludogorec_real05За съжаление, съдийско „рамо“, дадено от шотландеца Крейг Томпсън, който се намеси на няколко пъти много решаващо и все в полза на звездния отбор от Мадрид, попречи на „орлите“ да запишат в историята си нещо повече от загуба с 1:2 от „белия балет“.

FBL-EUR-C1-LUDOGORETS-REAL„Орлите“ поведоха в 6-та минута. Фабио Ешпиньо центрира от корнер в наказателното поле на Реал Мадрид, където Козмин Моци с глава продължи към втора греда, след което Марселиньо с глава отблизо изпрати топката във вратата на Икер Касияс.

ludogorec_real06Три минути по-късно испанците получиха правото да изпълнят дузпа, след като Йордан Минев фаулира Хавиер Ернандес в наказателното поле. Кристиано Роналдо стреля в долния десен ъгъл на вратата на Владислав Стоянов, който показа невероятен рефлекс и спаси.

FBL-EUR-C1-LUDOGORETS-REALВ 24-ата минута, след артистично падане на Роналдо в наказателното поле на „Лудогорец“, Томпсън подари втора дузпа на кралския тим. Роналдо отново стреля в долния десен ъгъл на вратата и този път, въпреки че Владислав Стоянов отново хвана ъгъла, топката спря в мрежата.

FBL-EUR-C1-LUDOGORETS-REALВ 78-ата минута Бензема направи 1:2, макар да останаха съмнения за нарушение на французина срещу Александров. В последната минута на добавеното време Дяков бе близо до гол, но от добра ситуация пропусна да се разпише. Така „Реал“ записа втора победа в групата, а „Лудогорец“ – втора загуба.