Световното започва – пълна програма на ТВ-излъчванията

0

Днес започва Световното първенство по футбол в Катар. В18:00 часа българско време днес един срещу друг ще се изправят отборите на домакина Катар, който никога досега не е участвал на подобен форум, и на Еквадор, за когото това е четвърто участие на най-големия футболен форум. Макар и този да не е сред най-вълнуващите откриващи двубои на световни първенства, двата отбора вероятно ще се постараят да опровергаят скептиците и да предложат вълнуващо начало на най-големия футболен форум. Преди мача ще има двучасова церемония, с която официално ще бъде открит Мондиал 2022.

ПРОГРАМА

ГРУПОВА ФАЗА

20.11 Катар – Еквадор 18:00 БНТ 1 и БНТ 3 DIEMA
21.11 Англия – Иран 15:00 БНТ 1 и БНТ 3
Сенегал – Нидерландия 18:00 DIEMA
САЩ – Уелс 21:00 БНТ 1 и БНТ 3
22.11 Аржентина – Саудитска Арабия 12:00 БНТ 1 и БНТ 3
Дания – Тунис 15:00 DIEMA
Мексико – Полша 18:00 БНТ 1 и БНТ 3
Франция – Австралия 21:00 DIEMA
23.11 Мароко – Хърватия 12:00 DIEMA
Германия – Япония 15:00 БНТ 1 и БНТ 3
Испания – Коста Рика 18:00 DIEMA
Белгия – Канада 21:00 БНТ 1 и БНТ 3
24.11 Швейцария – Камерун 12:00 DIEMA
Уругвай – Република Корея 15:00 БНТ 1 и БНТ 3
Португалия – Гана 18:00 DIEMA
Бразилия – Сърбия 21:00 БНТ 1 и БНТ 3
25.11 Уелс – Иран 12:00 БНТ 1 и БНТ 3
Катар – Сенегал 15:00 DIEMA
Нидерландия – Еквадор 18:00 БНТ 1 и БНТ 3
Англия – САЩ 21:00 DIEMA
26.11 Тунис – Австралия 12:00 DIEMA
Полша – Саудитска Арабия 15:00 БНТ 1 и БНТ 3
Франция – Дания 18:00 БНТ 1 и БНТ 3
Аржентина – Мексико 21:00 NOVA
27.11 Япония – Коста Рика 12:00 DIEMA
Белгия – Мароко 15:00 DIEMA
Хърватия – Канада 18:00 БНТ 1 и БНТ 3
Испания – Германия 21:00 БНТ 1 и БНТ 3 NOVA
28.11 Камерун – Сърбия 12:00 БНТ 1 и БНТ 3
Република Корея – Гана 15:00 DIEMA
Бразилия – Швейцария 18:00 БНТ 1 и БНТ 3
Португалия – Уругвай 21:00 NOVA

 

 

29.11 Еквадор – Сенегал 17:00 DIEMA
Нидерландия – Катар 17:00 БНТ 1 и БНТ 3
Уелс – Англия 21:00 БНТ 1 и БНТ 3
Иран – САЩ 21:00 DIEMA
30.11 Австралия – Дания 17:00 БНТ 1 и БНТ 3
Тунис – Франция 17:00 DIEMA
Полша – Аржентина 21:00 NOVA
Саудитска Арабия – Мексико 21:00 БНТ 1 и БНТ 3
1.12 Хърватия – Белгия 17:00 DIEMA
Канада – Мароко 17:00 БНТ 1 и БНТ 3
Япония – Испания 21:00 БНТ 1 и БНТ 3
Коста Рика – Германия 21:00 NOVA
2.12 Гана – Уругвай 17:00 DIEMA
Република Корея – Португалия 17:00 БНТ 1 и БНТ 3
Сърбия – Швейцария 21:00 БНТ 1 и БНТ 3
Камерун – Бразилия 21:00 NOVA

 

ЕЛИМИНАЦИОННА ФАЗА

                3.12 Първи осминафинал 17:00  NOVA
Втори осминафинал 21:00 БНТ 1 и БНТ 3
4.12 Трети осминафинал 17:00 БНТ 1 и БНТ 3
Четвърти осминафинал 21:00 NOVA
5.12 Пети осминафинал 17:00 NOVA
Шести осминафинал 21:00 БНТ 1 и БНТ 3
6.12 Седми осминафинал 17:00 БНТ 1 и БНТ 3
Осми осминафинал 21:00  NOVA
9.12 Първи четвъртфинал 17:00 БНТ 1 и БНТ 3
Втори четвъртфинал 21:00 NOVA
10.12 Трети четвъртфинал 17:00 NOVA
Четвърти четвъртфинал 21:00 БНТ 1 и БНТ 3
13.12 Първи полуфинал 21:00 БНТ 1 и БНТ 3
14.12 Втори полуфинал 21:00 NOVA
17.12 Мач за трето място 17:00 БНТ 1 и БНТ 3 NOVA
18.12 Финал 17:00 БНТ 1 и БНТ 3 NOVA

 

Най-добрата агенция за подбор на персонал

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Въведете коментар!
Въведете своето име тук